Вести:

Исчезнатиот 75-годишен беровчанец пронајден мртов

Беровчанецот Б.Б.(75), кој на 10 февруари беше пријавен за исчезнат, вчера во 09,00 часот е пронајден починат на улица „Дамјан Груев” во Берово.

Од МВР соопштија дека е извршен увид на местото на настанот.

Телото на починатиот е предадено на семејството за погреб.

Исчезнатиот 75-годишен беровчанец пронајден мртов was last modified: February 14th, 2018 by Ана

Повеќе прочитајте на оригиналната страна која ни овозможува да преземеме дел од информацијата:

Loading…

loading…


About The Author

Related posts