Вести:

Исчезнато 21-годишно момче од Ресен

Жител на Ресен Џ.И. (51) вчера во полиција пријавил дека на 12 февруари од 7 од дома во непознат правец се оддалечил неговиот 21-годишен син А.И.

МВР информира дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Исчезнато 21-годишно момче од Ресен was last modified: February 14th, 2018 by Ана

Повеќе прочитајте на оригиналната страна која ни овозможува да преземеме дел од информацијата:

Loading…

loading…


About The Author

Related posts