Вести:

Тројца ранети и еден приведен по пукотница пред седиштето на НСА

Три лица се ранети и едно е приведено по пукотница пред седиштето на американската Национална безбедносна агенција во Мериленд, јавија локални медиуми.

Ен-Би-Си објави инсерти од полициски возила кои опколиле маж кој е совладан. Најверојатно црно комбе удрило во заштитната бетонска ограда и видливи се дупки од куршуми на шофершајбната на возилото.

Тројца ранети и еден приведен по пукотница пред седиштето на НСА was last modified: February 14th, 2018 by Ана

Повеќе прочитајте на оригиналната страна која ни овозможува да преземеме дел од информацијата:

Loading…

loading…


About The Author

Related posts