Сексапилна Албанка се соблече гола и ги „запали“ Апенините (ФОТО)

Сексапилна Албанка се соблече гола и ги „запали“ Апенините (ФОТО)Многумина ја знаат Бенијаду Нишани како фото-модел, која е исто така навивачка на Јувентус. Меѓутоа, оваа атрактивна Албанка е внука на поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани.Таа повторно се појави во сексапилно издание пред мечот помеѓу Јувентус и Реал.